RSS
A A A
 
 

OSP Bogate

Pielgrzymka strażaków z Obór 14 maja 2011.






































Adoracja jednostek OSP przy grobie w Bogatem

  I zmiana: 9.00-14.00
 II zmiana: 14.00-19.00
III zmiana: 19.00-24.00
IV zmiana: od 5.00 (do zakończenia rezurekcji)

Zmiana 2008
(stare ustawienia)
2009
(stare ustawienia)
2010 2011 2012 2013 2014 2015
I OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
II OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
III OSP
Gostkowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
IV OSP
Dobrzankowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate
OSP
Gostkowo
OSP
Dobrzankowo
OSP
Helenowo
OSP
Bogate

Lista członków OSP Bogate odznaczonych w 2008 roku.

Lp Nazwisko i imię Imię Ojca Data urodzenia Data wstąpienia do OSP Ilość lat służby w OSP Odznaka za zasługi dla pożarnictwa Rok
nadania
odzn.
1 Wróblewska Grażyna 12.06.1961 r. 2000 r. 8 Złoty 2008
2 Małowidzki Jan Julian 01.12.1953 r. 1968 r. 30 Złoty 2008
3 Bruździak Ryszard Eugeniusz 22.12.1963 r. 1983 r. 25 Złoty 2008
4 Budnicki Jakub Andrzej 25.07.1960 r. 1991 r. 17 Złoty 2008
5 Kacprzak Stanisław Franciszek 16.07.1962 r. 1980 r. 28 Złoty 2008
6 Nowotka Jerzy Franciszek 06.12.1942 r. 1963 r. 45 Złoty 2008
7 Pawłowski Bogdan Ryszard 28.03.1964 r. 1986 r. 22 Złoty 2008
8 Bojarski Tomasz Stanisław 25.06.1969 r. 1986 r. 22 Złoty 2008
9 Radomska Danuta - - Srebrny 2008
10 Sekuna Piotr Albin - - Srebrny 2008
11 Krajewski Zdzisław Jan 05.10.1950 r. 2002 r. 6 Srebrny 2008
12 Krajewski Marcin Zdzisław 21.12.1979 r. 1993 r. 15 Srebrny 2008
13 Nowotka Andrzej Jerzy 04.01.1972 r. 1993 r. 15 Brązowy 2008
14 Lubieniecki Przemysław Lech 18.08.1981 r. 1993 r. 15 Brązowy 2008
15 Sekuna Rafał Włodzimierz 16.11.1983 r. 1995 r. 13 Brązowy 2008
16 Kroszkiewicz Adam Tadeusz 15.08.1983 r. 1995 r. 13 Brązowy 2008
17 Zaradkiewicz Marcin Andrzej 15.02.1986 r. 2000 r. 8 Brązowy 2008
18 Sekuna Kamil Włodzimierz 25.06.1986 r. 1998 r. 10 Brązowy 2008
19 Gajek Paweł Kazimierz 26.06.1986 r. 2002 r. 6 Brązowy 2008
20 Sekuna Anna Andrzej 13.03.1985 r. 1997 r. 11 Strażak wzorowy 2008
21 Sekuna Magdalena Andrzej 10.12.1986 r. 1998 r. 10 Strażak wzorowy 2008
22 Zaradkiewicz Rafał Andrzej 22.07.1987 r. 2000 r. 8 Strażak wzorowy 2008
23 Nowotka Marcin Janusz 16.11.1988 r. 2002 r. 6 Strażak wzorowy 2008
24 Bruździak Michał Ryszard 31.05.1988 r. 2000 r. 8 Strażak wzorowy 2008
25 Budnicki Daniel Jakub 16.02.1984 r. 2002 r. 6 Strażak wzorowy 2008
26 Tyciński Adam Zbigniew 22.02.1988 r. 2000 r. 8 Strażak wzorowy 2008
27 Tyciński Marcin Zbigniew 16.03.1989 r. 2002 r. 6 Strażak wzorowy 2008
28 Kopka Tomasz Andrzej 28.01.1985 r. 2002 r. 6 Strażak wzorowy 2008

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Bogate

Lp. Nazwisko i Imię
1 Goździewski Patryk
2 Grabowski Mateusz
3 Głowacki Damian
4 Kacprzak Wojtek
5 Olęcki Robert
6 Nowotka Konrad
7 Nowotka Sebastian
8 Zaradkiewicz Artur

Skład czynnych członków OSP Pododdział Helenowo Nowe 2010r.

Lp. Nazwisko i Imię
1 Dominik Leszek
2 Dominik Marcin
3 Gach Rafał
4 Golba Grzegorz
5 Jaworski Leszek
6 Jeznach Piotr
7 Jeznach Wiesław
8 Łyszkowski Seweryn
9 Wenda Dariusz
10 Wenda Paweł
11 Więcek Jakub
12 Więcek Krzysztof
13 Wiśniewski Andrzej

Skład czynnych członków OSP Bogate 2010r.

Prezes - Andrzej Sekuna

Wiceprezes - Grażyna Wróblewska

Naczelnik - Marcin Zaradkiewicz

Sekretarz - Rafał Sekuna

Gospodarz - Tomasz Kopka

Lp. Nazwisko i Imię Data urodzenia Data wstąpienia do OSP
1 Bojarski Tomasz 25.06.1969 r. 1986.
2 Bruździak Michał 31.05.1988 r. 31.05.2006r.
3 Bruździak Ryszard 22.12.1963 r. 10.03.1983r.
4 Budnicki Daniel 16.02.1984 r. 16.02.2002r.
5 Budnicki Jakub 25.07.1960 r. 1991r.
6 Detman Anna 23.10.1990 r. 23.10.2008r.
7 Gajek Paweł 26.06.1986 r. 26.06.2004r.
8 Kacprzak Kazimierz 06.10.1968 r. 1986r.
9 Kacprzak Stanisław 16.07.1962 r. 18.03.1980r.
10 Kopka Andrzej 20.11.1950 r. 1971r.
11 Kopka Paweł 17.07.1990 r. 16.07.2008r.
12 Kopka Tomasz 28.01.1985 r. 10.03.2006r.
13 Kowalczyk Stefan 24.11.1949 r. 1965r.
14 Krajewski Marcin 21.12.1979 r. 21.12.1997r.
15 Krajewski Zdzisław 10.05.1950 r. 2002r.
16 Kroszkiewicz Adam 15.08.1983 r. 15.08.2001r.
17 Książczyk Czesław 12.04.1943 r. 1990r.
18 Lubieniecki Łukasz 12.01.1990 r. 12.01.2008r.
19 Lubieniecki Przemysław 18.08.1981 r. 18.08.1999r.
20 Małowidzki Jan 02.12.1953 r. 1990r.
21 Małowidzki Robert 03.08.1985 r. 2003r.
22 Nowotka Andrzej 04.01.1972 r. 04.01.1990r.
23 Nowotka Jerzy 06.12.1942 r. 1963r.
24 Nowotka Marcin 16.11.1988 r. 16.11.2006r.
25 Pawłowska Anna 13.12.1988 r. 2006r.
26 Pawłowski Bogdan 28.03.1964 r. 1986r.
27 Pawłowska Paulina 13.12.1988 r. 2006r.
28 Radomska Danuta 09.06.1956 r.
29 Sekuna Andrzej 11.08.1958 r. 1972r.
30 Sekuna Anna 13.03.1985 r. 13.03.2003r.
31 Sekuna Arkadiusz 04.10.1990 r. 04.10.2008r.
32 Sekuna Kamil 25.06.1986 r 25.06.2004r.
33 Sekuna Magdalena 10.12.1986 r. 10.12.2004r.
34 Sekuna Rafał 16.11.1983 r. 16.11.2001r.
35 Tyciński Marcin 16.03.1988 r. 16.03.2006r.
36 Wenda Paweł 27.10.1985r 2003r.
37 Wróblewska Grażyna 12.06.1961 r.
38 Zaradkiewicz Andrzej 01.05.1955 r. 1967r.
39 Zaradkiewicz Marcin 15.02.1986 r. 15.02.2004r.
40 Zaradkiewicz Rafał 22.07.1987 r. 22.07.2005r.


Opublikował: Grzegorz Wróblewski
Publikacja dnia: 16.06.2011
Podpisał: Grzegorz Wróblewski
Dokument z dnia: 16.06.2011
Dokument oglądany razy: 10 924